Cvičné plavby

Cvičné plavby na říční obytné motorové lodi v České republice

Na cvičných plavbách máte nejjednodušší možnost vyzkoušet si, jaké to je, stát za kormidlem. Kurzy probíhají od jara do podzimu na Vltavě v širším centru Prahy, kde je dostatečně klidné prostředí pro začátečníky. Při nejkratší dvouhodinové plavbě si vyzkoušíte ovládání lodě. Na čtyřhodinovém kurzu se naučíte potřebné základy jejího ovládání. Na šestihodinové plavbě bude více prostoru pro opakování a navíc na ni přímo navazuje dvouhodinová teoretická příprava na plavbu, určená však pouze klientům Skippers Club by Dutch Masters. Více informací najdete zde.

Zkušební plavba Standard na říční obytné motorové lodi v Holandsku

Pokud si na dovolené chystáte poprvé stoupnout za kormidlo, ale máte obavy, zkušební plavba standard vám dodá stoprocentní jistotu v řízení lodi. Třídenní intenzivní kurz o prvním dubnovém víkendu vás připraví na všechny možná úskalí. Flotila pěti lodí vyplouvá z loděnice v Nieuwegeinu, každá Derby ** má vlastního zkušeného kapitána. Více informací najdete zde.

Akce je určena výhradně začátečníkům a současným i budoucím klientům Skippers Club by Dutch Masters. Souběžně s touto akcí organizujeme Odemykání kanálů.

Zkušební plavba Premium na říční obytné motorové lodi v Holandsku

Jestli se po poprvé chystáte ujmout kormidla, lan a vůbec celé lodě, ale máte obavy, zkušební plavba premium vám dodá jistotu a odhad při řízení lodě. Třídenní intenzivní kurz o prvním dubnovém víkendu vás připraví na všechny možná úskalí plavby. Vyplouváte z loděnice ve Warmondu pod velením kpt. Pavla Kocfeldy, každá Olympia ***** má dva zkušené kapitány, její kapacita je 10 osob. Více informací najdete zde.

Akce je určena současným i budoucím klientům Skippers Club by Dutch Masters.

Cvičné plavby „na míru“ na říční obytné motorové lodi v Holandsku

Ve spolupráci se Skippers Club by Dutch Masters můžeme zajistit praktický výcvik na obytných motorových lodích o délce od 8 do 15 m, většinou s horním i spodním řízením a dokormidlovávacím zařízením v celém Holandsku. Získáte-li zkušenost a jistotu v řízení takto technicky vybavených lodí přímo v loďařské velmoci Holandsku, nebude vám dělat problém řídit jakoukoli charterovou říční loď kdekoliv ve světě. Cenovou nabídku vám vypracujeme dle typu lodě, termínu a místa vyplutí.

Cvičné plavby na plachetnici v České republice

Můžeme zajistit výcvik na plachetnici na Slapech, Orlíku i Lipně. Cenovou nabídku vám vypracujeme dle typu plachetnice, termínu a místa vyplutí.

Cvičné plavby na plachetnici v Chorvatsku

Můžeme zajistit výcvik na plachetnici ve Střední Dalmácii v Chorvatsku. Cenovou nabídku vám vypracujeme dle typu plachetnice, termínu a místa vyplutí.