Akce na lodích

Odemykání IJsselmeeru na plachetnici

Patříte-li mezi nedočkavé skippery a dobrodruhy, využijte možnosti vyplout na začátku dubna poprvé v plavební sezoně na uzavřenou mořskou zátoku IJsselmeer na palubě historické plachetnice. Nečekejte však poklidné posedávání v kajutách, naopak celá posádka bude pomáhat motat lana a vytahovat plachty. Během dvoudenní plavby navštívíte i města na IJsselmeeru. Více informací najdete zde.

Tato akce probíhá ve spolupráci s firmou NaPlachetnici.cz a navazuje na Odemykání kanálů a Zkušební plavby Standard i Premium.

Odemykání kanálů na lodi

Začátkem dubna se můžete vydat na lodích Derby ** až **** symbolicky odemknout plavební sezonu na holandských kanálech. Proplujete jako jedni z prvních Středem Holandska, nevynecháte Amsterdam, romantickou řeku Vecht a svou obratnost si vyzkoušíte v historickém centru Utrechtu, který je pro skippery opravdovou lahůdkou i adrenalinem. Více informací najdete zde.

Této akci předchází Odemykání IJsselmeeru, podmínkou je 1 zkušenější skipper na palubě.

Zkušební plavba Standard

Pokud si na dovolené chystáte poprvé stoupnout za kormidlo, ale máte obavy, zkušební plavba standard vám dodá stoprocentní jistotu v řízení lodi. Třídenní intenzivní kurz o prvním dubnovém víkendu vás připraví na všechny možná úskalí. Flotila pěti lodí vyplouvá z loděnice v Nieuwegeinu, každá Derby ** má vlastního zkušeného kapitána. Více informací najdete zde.

Akce je určena výhradně začátečníkům a současným i budoucím klientům Skippers Club by Dutch Masters. Souběžně s touto akcí organizujeme Odemykání kanálů.

Zkušební plavba Premium

Jestli se po poprvé chystáte ujmout kormidla, lan a vůbec celé lodě, ale máte obavy, zkušební plavba premium vám dodá jistotu a odhad při řízení lodě. Třídenní intenzivní kurz o prvním dubnovém víkendu vás připraví na všechny možná úskalí plavby. Vyplouváte z loděnice ve Warmondu pod velením kpt. Pavla Kocfeldy, každá Olympia ***** má dva zkušené kapitány, její kapacita je 10 osob. Více informací najdete zde.

Akce je určena současným i budoucím klientům Skippers Club by Dutch Masters.

Královnin den na lodi

Na konci dubna se po celém Holandsku oslavují Královniny narozeniny. Celé království se ponoří do jedné velké party. Vyplujte na amsterdamské grachty a propleťte se mezi stovkami bárek. Součástí programu bude také plavba nočním Amsterdamem, průzkum pulzujících amsterdamských ulic, blešáků, poutí a uliček lásky, a navíc se budete plavit po málo známých kanálech středního Holandska. Spát budete v chatkách. S sebou si nezapomeňte vzít cokoli oranžového a dobrou náladu. Více informací najdete zde.

Zamykání kanálů na lodi

Na konci října se vydejte na lodích ** až ***** symbolicky zamknout ozdobným klíčem plavební sezonu na holandských kanálech. Proplujete naposledy v této plavební sezoně po malebných kanálech a jezerech Severu Holandska. Při třídenním programu můžete absolvovat i Dutch Masters Regatu, ve které si vyzkoušíte a ověříte svoji zručnost. Více informací najdete zde.

Podmínkou je 1 zkušenější skipper na palubě.